Hakkımızda

a

KOALAS ŞEHRİNİZE GELİYOR!

İçeri girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi evinizde hissedeceğiniz, arkadaşlarınız ve ailenizle bir araya gelip sohbetin tadını dilediğinizce devam ettirebileceğiniz güzel bir mekan yaratmak amacıyla şehrinize gelen Koalas, aynı zamanda farklı ve lezzetli menüsüyle de sizi keyifli bir şekilde misafir etmeye hazır olacak.

iYİ GELMEZ Mİ BİR KAHVE MOLASI?

Mudanya’nın enfes manzarası eşliğinde her gün Türk ve dünya mutfaklarından özel ve lezzetli yemekleri taze bir şekilde beğeninize sunan Koalas, seçilmiş çekirdeklerden özel olarak öğüttüğümüz geniş kahve çeşitleriyle de damak tadınızda iz bıracak. Sizin için öğüttüğümüz gurme kahvelerimizi dilerseniz paket olarak satın alıp Koalas tadını evinizde de hissedebileceksiniz.

Aynı zamanda Koala Shop kısmında sizlerin beğenisine sunduğumuz bir çok çeşit hem özel hem kullanışlı dekoratif ve tekstil ürünlerine de kolayca sahip olabileceksiniz.

Özenle yaratılmış sıcak dekorasyonu, seçilmiş güzel müzikleri ve büyük bir özenle hazırlanmış lezzetleriyle Koala’s‘’İyi gelmez mi bir deniz havası?’’ mottosuyla ve muhteşem manzarasıyla siz değerli misafirlerimizi bekliyor olacak.